W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Atrakcje dla rodzin w Trójmieście warte zobaczenia

image

Atrakcje dla rodzin w Trójmieście, które musisz poznać razem ze swoją rodziną.

Atrakcje dla rodzin w Trójmieście?Jeśli ciekawi Cię życie morskich stworzeń warto zrobić tournée po Gdyńskim Akwarium. Poznasz nie tylko niezliczoną ilość ryb ale obecnie masz możliwość zobaczenia wystawy prac studentów Komunikacji Wizualnej oraz Pracowni Podstaw Komunikacji Wizualnej, z katedry Projektowania Produktu na Wydziale Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Zapoznaj się z nietuzinkowym podejściem do zadawanych tematów na potrzeby Akwarium Gdyńskiego. 

Twoja rodzina oraz Ty nie jesteście wielbicielami zwiedzania muzeów? Wybieracie aktywne spędzanie czasu?Atrakcje dla rodzin w Trójmieście nie kończą się na sztuce! Szybka wycieczka do pobliskiego Sopotu, a tam lodowisko przy jedynym takim molo! 

Odwiedź naszą stronę internetową https://dejavumuzeum.pl oraz nasz Instagram https://www.instagram.com/dejavumuzeum/

Atrakcje dla rodzin w Trójmieście 2023

Jednym z ciekawszych Muzeów w Trójmieście jest popularne Muzeum II Wojny Światowej. Wiele osób uważa, że II Wojna Światowa rozpoczęła się od ostrzału polskiej składnicy wojskowej na Westerplatte oraz atak na budynek Poczty Polskiej w Gdańsku. Muzeum posiada ekspozycje, które w interesujący sposób przedstawiają historię Polski podczas II Wojny Światowej.  Atrakcje Gdańsk dla osób, które interesują się tematem wojennym? Westerplatte było głównym punktem polskiej obrony we wrześniu 1939 roku oraz na jego terenie mieści się Pomnik Obrońców Wybrzeża. Z pewnością nie zawiedzie Państwa widok oraz możliwość powrotu do przeszłości.Przechadzając się Długim Targiem trafisz do Muzeum Iluzji DeJa Vu. Atrakcje dla rodzin w Trójmieście położone są w pobliskiej okolicy co pozwala na obejście większej ilości miejsc. Nasze wystawy to doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży, ale również dorosłych osób. Jesteś nauczycielem, który planuje wycieczkę edukacyjną dla swoich wychowanków? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu, co pozwala zanurzyć się po uszy w iluzji, a przygotowana oferta biletów dla grup jest atrakcyjną propozycją. To doskonałe rozwiązanie, jeśli pragniesz zwiedzić również pobliskie miejscowości – Sopot i Gdynię.