W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Poznaj nowość na polskim rynku – plaster do leczenia blizn

Spis treści

Zestaw marki Cicalux do leczenia blizn

Sprzęt marki Cicalux przeznaczony do redukcji blizn oraz zapewnia szybkie leczenie blizn po niedawnych lub starych zabiegach. Jest to silny argument, ponieważ nie ma potrzeby rozpoczynania leczenia od razu po cięciu cesarskim, ponieważ działa również na stare blizny. Urządzenie pochodzi z Belgii, a producenci twierdzą, że poprawia wygląd blizny w ciągu 60 dni dzięki unikalnej technologii, która łączy trzy terapie w celu wygładzenia blizny po cięciu cesarskim.

Rekomendacje

Naprawdę uważam, że efekt jest świetny i jestem zachwycony. Zabieg był bardzo przyjemny w noszeniu i naprawdę złagodził moją bliznę, która wciąż była bardzo świeża. Leczenie blizn to temat o którym mówi się coraz częściej, aby inne matki po cesarskim cięciem mogły je odkryć i skorzystać z niego, jeśli oczywiście zechcą.

Co wchodzi w skład zestawu Cicalux?

Urządzenie CicaLux oferuje potrójną terapię dla blizny po cięciu cesarskim. Składa się ona z:

  • Silikonowego arkusza, który utrzymuje bliznę nawilżoną, działa jak „druga skóra” i pomaga w rozjaśnieniu oraz złagodzeniu blizny.
  • Kamieni bazaltowych, które można podgrzać w celu wykonania terapii cieplnej, co pomaga w naprawie tkanki skórnej i złagodzeniu bólu.
  • 60 jednorazowych taśm, które redukują napięcie blizny, co łagodzi ból oraz zapobiega otwieraniu się blizny, co ułatwia leczenie.

Dzięki takiemu zestawowi CicaLux pomaga bliźnie wyblaknąć oraz złagodzić oraz zapobiega otwieraniu się blizny.

Leczenie blizn, blizny pooperacyjnych wielokrotnie nagradzany wyrób medyczny.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze