W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Jak wygląda leczenie blizn po cesarskim cięciu?

Spis treści

Leczenie blizn po cesarskim cięciu- Cicalux

Leczenie blizn po cesarskim cięciu jest po to, aby zmniejszyć ból, poprawić wygląd blizny oraz przyspieszyć proces gojenia.

Kompresja, nawilżanie oraz utrzymanie blizny w czystości to pomocna metoda dla leczenia blizn po cesarskim cięciu. Terapia cieplna, która działa przez rozgrzewanie kamieni bazaltowych, które pomagają zwiększyć krążenie krwi w okolicach blizny.

Czym jest cesarskie cięcie?

Cesarskie cięcie (C-section) to operacyjne wycięcie macicy w celu uwolnienie dziecka. Może być planowane lub nagłe, w zależności od sytuacji. Jest to często stosowane, gdy lekarz uważa, że naturalny poród jest niebezpieczny dla matki lub dziecka, takie jak:

  • Placenty przodująca – gdy dziecko jest ułożone tak, że pierwsze, co jest widoczne przy porodzie, to płód, a nie główka dziecka.
  • Choroby matki – takie jak ciąża pozamaciczna, ciąża ektopowa, ciąża mnoga lub choroby serca matki
  • Choroby dziecka – gdy dziecko jest ułożone poziomo lub odwrócone tyłem do matki, lub gdy dziecko nie rozwija się prawidłowo

Leczenie blizn po cesarkim cięciu dzięki Cicalux jak to działa?

Urządzenie do regeneracji blizn ciętych CicaLux zapewnia potrójną terapię dla naszej blizny po cesarskim cięciu. W opakowaniu znajduje się zestaw składający się z:

Silikonowy arkusz, który utrzymuje bliznę nawilżoną, działając jak „druga skóra”, pomaga rozjaśnić i złagodzić bliznę. Kamień bazaltowy, który można podgrzać w celu wykonania terapii cieplnej, aby pomóc w naprawie tkanki skórnej i złagodzić ból. 60 jednorazowych taśm redukujących napięcie, które pomagają złagodzić ból i zapobiegać otwieraniu się blizny, przyspieszając proces leczenia. Dzięki tym składnikom, leczenie blizn po cesarskim cięciu jest szybsze i skuteczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Leczenie blizn po cesarskim cięciu – Dowiedz się więcej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze