W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Leczenie blizny po cesarskim cięciu nie jest skomplikowanym procesem

Spis treści

Leczenie blizny po cesarskim cięciu- Cicalux

Leczenie blizny po cesarskim cięciu ma nie tylko podstawy estetyczne, lecz także zdrowotne. Blizny, które są obolałe powodują często zmianę postawy kobiety. Odczuwać można również bóle głowy, szyi i kręgosłupa. Chcesz uniknąć skutków cesarskiego cięcia? Leczenie blizny powinno rozpocząć się tak szybko jak to możliwe.

Poznaj liczby, które są dla nas istotne

40-94% blizn ciętych po operacji staje się przerostowa (uniesiona).

91% pacjentów jest niezadowolonych z blizn po operacji.

Poznaj cechy, które są dla nas istotne

Kompresja – Gruby, miękki i wygodny arkusz silikonowy CicaLux w połączeniu z taśmą CicaLux został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą wydajność kompresji. Spłaszczenie i zapobieganie pogrubianie tkanki bliznowatej trwa szybciej niż zawsze.

Nawilżenie – Arkusz silikonowy Cicalux pomaga zapobiegać przezskórnej utracie wody. Proces okluzji oraz naturalne nawodnienie są korzystne dla procesu gojenia. Wykazano również, że arkusze silikonowe rozwiązują problem świądu skóry (swędzenie) i zmiany pigmentacji.

Przepuszczalny materiał – W 100% najwyższej klasy medyczny arkusz silikonowy CicaLux i bawełniana taśma CicaLux pozwalają skórze oddychać – pomagając zmniejszyć występowanie maceracji skóry z nadmiaru wilgoci. Taśma CicaLux zapewnia przede wszystkim higienę i bezpieczeństwo, ponieważ jest jednorazowego użytku i powinna być wymieniana codziennie.

Arkusz silikonowy CicaLux jest wielokrotnego użytku i trwały. Jego niekleista struktura pozwala na łatwą użycie i szybkie czyszczenie wodą z mydłem. Ręcznie wykonany, naturalny kamień CicaLux jest również bardzo trwały i wielokrotnego użytku.

Leczenie blizny po cesarkim cięciu dzięki Cicalux jak to działa?

Urządzenie do regeneracji blizn ciętych CicaLux zapewnia potrójną terapię dla naszej blizny po cesarskim cięciu. W opakowaniu znajduje się zestaw składający się z:

  • Arkusza wykonanego z silikonu medycznego, który utrzymuje bliznę nawilżoną, działa jak „druga skóra” i pomaga bliźnie wyblaknąć oraz złagodzić ją
  • kamienia bazaltowego (który można podgrzać, aby wykonać terapię cieplną oraz pomóc w naprawie tkanki skórnej i złagodzić ból)
  • 60 jednorazowych taśm samoprzylepnych redukujących napięcie (które łagodzą ból i zapobiegają otwieraniu się blizny – leczenie blizny po cesarskim cięciu nigdy nie trwała tak krótko!

Leczenie blizny po cesarskim cięciu – Dowiedz się więcej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze