W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Muzeum Trójmiasto dla Ciebie i Twoich bliskich

Spis treści

Muzeum Trójmiasto

Muzeum Trójmiasto dla Ciebie i Twoich bliskich? Interaktywne Muzeum Złudzeń optycznych i iluzji w Gdańsku to świetna propozycja. Muzeum Trójmiasto cieszy nie tylko oczy, ale również daje możliwość zaangażowania się poprzez interaktywne wystawy. Przechadzając się Długim Targiem trafisz do Muzeum Iluzji DeJa Vu. Muzeum Trójmiasto położone w Gdańsku jest w okolicy pełnej atrakcji, co pozwala na obejście większej ilości miejsc. Nasze wystawy to doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży, ale również dorosłych osób. Jesteś nauczycielem, który planuje wycieczkę edukacyjną dla swoich wychowanków? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu, co pozwala zanurzyć się po uszy w iluzji, a przygotowana oferta biletów dla grup jest atrakcyjną propozycją. To doskonałe rozwiązanie, jeśli pragniesz zwiedzić również pobliskie miejscowości – Sopot i Gdynię. 

Muzeum Trójmiasto 2023

Atrakcje w Trójmieście składają się przede wszystkim z interaktywnych pomieszczeń oraz niesamowitych eksponatów. Są one nie tylko optyczne, ale również interaktywne, fizyczne i cyfrowe. Daj wprowadzić się w stan zdumienia oraz zaskoczenia! Iluzja optyczna to nic innego jak błędna interpretacja obrazu przez mózg pod wpływem kontrastu, cieni oraz kolorów. Obcując z iluzją fizyczną pamiętaj, aby przyjrzeć się jej dwukrotnie. Zapoznamy Cię i Twoich najbliższych z podstawą dotyczącą iluzji. Gra świateł, luster oraz projekty skonstruowane lata przed nami!

DeJa Vu to znane muzeum Trójmiasto. Spędzisz tu czas nie tylko z rodziną, ale również z przyjaciółmi, ponieważ przygotowane przez nas eksponaty nie posiadają ograniczeń wiekowych. Zabawa podczas zwiedzenia oraz nauka nowych umiejętności to tylko początek. Zyskasz dodatkową wiedzę odnośnie wynalazków, eksperymentów. Muzeum Trójmiasto – nie zna ograniczeń wiekowych! 

Muzea to duma Gdańszczan! Oprócz DejaVu w Trójmieście możesz zwiedzić takie muzea jak:

  • Muzeum Narodowe w Gdańsku: oferuje szerokie spektrum eksponatów związanych z historią miasta i regionu, a także z sztuką.
  • Muzeum II Wojny Światowej: nowoczesne muzeum poświęcone dziejom II wojny światowej, oferujące interaktywne eksponaty i filmy dotyczące okupacji Gdańska i historii Polski w tamtym okresie.
  • Muzeum Miasta Gdańska: znajduje się w zabytkowych budynkach na Starym Mieście, oferuje unikalne zbiory poświęcone historii miasta, jego rozwojowi oraz mieszkańcom Gdańska.
  • Muzeum Historyczne Miasta Gdańska: poświęcone historii miasta od średniowiecza do współczesności, posiada eksponaty związane z historią Gdańska i jego mieszkańcami.

Zapraszamy do zwiedzania!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze