W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie 2023

Spis treści

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej to uczelnia z 20-letnim doświadczeniem w kształceniu praktyków różnych dziedzin, położona wśród lasów mazowieckiego Józefowa, co sprzyja nauce w komfortowych warunkach, wyróżniając ją spośród innych uczelni położonych w dużych miastach.

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie 2023

Uczelnia posiada uprawnienia do prowadzenia studiów o profilu ogólnoakademickim oraz praktycznym. Opracowane przez naszą kadrę programy kształcenia są zgodne z wytycznymi określonymi w przepisach prawa oraz założeniami innowacyjnej gospodarki. Jako placówka Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mazowieckie dajemy naszym studentom możliwość kształcenia z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania, a także w dopuszczalnym zakresie wykorzystujemy metody i techniki kształcenia na odległość, tzw. e-learningu.

Rozbudowana oferta kształcenia zasługuje na uwagę, gdyż znajdują się w niej kierunki, które dają możliwość nieustannego rozwoju i zbudowania sobie stabilnej przyszłości. Studia licencjackie, które są pierwszym krokiem do poszerzenia swoich kwalifikacji i zdobycia tytułu licencjata, odbywają się w WSGE w dwóch trybach: stacjonarnym (od poniedziałku do piątku) oraz niestacjonarnym (weekendowo). Każdy z kierunków przewiduje 3-letni okres kształcenia i po zaliczeniu sześciu 5-miesięcznych semestrów kończy się uzyskaniem dyplomu potwierdzającego wykształcenie wyższe zawodowe.

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie oferuje swoim studentom program stypendialny oraz dofinansowanie do nauki. Uczelnia ta również mocno wspiera program wymiany studenckiej Erasmus Plus, dzięki któremu studenci mogą wyjechać na okres nauki do innego kraju, zdobywając nowe doświadczenia, poszerzając horyzonty i poznając inną kulturę, co przynosi korzyści w ich przyszłej karierze.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze