W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia w okolicy Otwock

Spis treści

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock 2023

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock im. Alcide De Gasperi w Józefowie to placówka aspirująca do miana uczelni otwartej na nowe doświadczenia, promująca ideę nowoczesnego kształcenia przy wykorzystaniu wiedzy na temat globalnego rynku pracy.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu i bardzo dobrej opinii wśród rodzimych i zagranicznych absolwentów, uczelnia WSGE co roku pnie się coraz wyżej w rankingu szkół wyższych, w kategorii Niepublicznych Uczelni Magisterskich.

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock 2023

Ostatnie trzy lata plasowała się nie dalej, niż na 13 miejscu! W naszej opinii uczelnię Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Otwock budują głównie ludzie. Natomiast codzienne zaangażowanie i serce włożone w wykonywaną pracę przynosi niesamowite efekty. Kadra wykładowcza zawsze z wielką starannością przekazuje specjalistyczną wiedzę niezbędną do ukończenia nauki i późniejszej bezproblemowej praktyki. Wiedza nabyta podczas studiów w WSGE ułatwi drogę zawodową niejednej osobie. Wypracowane umiejętności perspektywicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów zaprocentują nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. Zajęcia odbywają się przy użyciu najskuteczniejszych technik kształcenia i w oparciu o najnowsze wytyczne.

Oferta kształcenia obejmuje studia licencjackie I stopnia, studia magisterskie II stopnia, studia jednolite magisterskie oraz studia podyplomowe. Po pierwsze obecnie rekrutacje prowadzimy na kierunki takie jak zarządzanie, pedagogika czy bezpieczeństwo wewnętrze. Szeroko rozbudowana została również oferta kursów dokształcających oraz szkoleń, które odbywają się w większości w oparciu o system e-learningu.

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej (WSGE) odpowiada na potrzeby krajowego i globalnego rynku pracy, poprzez wdrażanie systemów partnerstwa i współpracy międzynarodowej. Od 2014 roku uczelnia prowadzi program Erasmus Plus, co pozwala na współpracę z uznanymi zagranicznymi ośrodkami akademickimi i umożliwia studentom poszerzenie swojej wiedzy i praktycznych umiejętności. Wszystkim studentom dostępna jest biblioteka z bogatym zbiorem przydatnych egzemplarzy i opracowań naukowych, a dzięki ogólnopolskiemu programowi wymiany międzybibliotecznej mogą oni uzyskać dostęp do cennych pozycji naukowych, przydatnych podczas pisania prac dyplomowych.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze