W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Poznaj WSGE! Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mińsk Mazowiecki

Spis treści

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mińsk Mazowiecki

Studia Wyższa Szkoła Mińsk Mazowiecki to niepubliczna uczelnia, która mieści się w Józefowie, w województwie mazowieckim. Kształci ona studentów z całego świata, wierząc, że udostępnienie możliwości kształcenia osobom z różnych zakątków świata pozytywnie wpływa na rozwój nie tylko ich, ale również WSGE. Uczelnia ta od wielu lat prowadzi program Erasmus Plus, w ramach którego studenci mogą podjąć kształcenie m.in. w Hiszpanii, we Włoszech czy na Słowacji.

Studia 2023

W WSGE rozwijamy i doskonalimy nie tylko studentów z tytułem licencjata, ale spod naszych skrzydeł wychodzą także dobrze przygotowani do wykonywania pracy magistrowie. Aż 72 % absolwentów wskazuje, że wiedza zdobyta podczas nauki jest przydatna na rynku pracy.

Zajęcia prowadzone są w formie zajęć stacjonarnych. Odbywają się od poniedziałku do czwartku, lub w systemie niestacjonarnym, gdzie zajęcia odbywają się w piątki oraz soboty. Rerkrutuj na bezpieczeństwo wewnętrzne oraz zarządzanie. Każdy student w programie nauczania ma zawarte wykłady, ćwiczenia i konwersatoria, laboratoria komputerowe, warsztaty, gry decyzyjne i symulacyjne.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze

modne-rolety-poziome

Modne rolety poziome

Rolety rzymskie cieszą się popularnością dzięki swojej uniwersalności i estetyce, doskonale wpisując się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne zaprojektowane tarasy

Czytaj więcej »