W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Zabezpieczenie imprez masowych przez prywatną firmę.

zabezpieczenie zawodów konnych. transport medyczny zamość

Spis treści

Transport medyczny Zamość NonaMed, zabezpieczenie imprez masowych Zamość

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych w całym kraju można powierzyć naszej firmie Nona-Med. Zapewniamy zabezpieczanie medyczne koncertów, pikników, festiwali w plenerze, wydarzeń kulturalnych oraz imprez mających miejsce w zamkniętych obiektach. Oferta zależy od rodzaju imprezy. W przypadku konferencji, seminariów i imprez sportowych o niskim stopniu ryzyka zapewniamy jednego ratownika medycznego i sprzęt medyczny. Zabezpieczenie medyczne, obarczone wysokim stopniem ryzyka są obsługiwane przez zespół, w skład którego wchodzą dwaj ratownicy medyczni.

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych, wydarzenie artystyczno-rozrywkowe lub sportowe nazywane jest imprezą masową, gdy liczba uczestników na stadionie lub terenie otwartym wynosi nie mniej niż 1000 osób oraz, gdy w hali sportowej lub innym budynku znajduje się minimum 300 osób. Organizator wydarzenia ma obowiązek zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo, dlatego na miejscu imprezy niezbędna jest obecność firmy medycznej, która specjalizuje się w ratownictwie i ma doświadczenie w zabezpieczaniu imprez masowych jak Prywatny Transport Medyczny NONA-MED Piotra Płodzika, w województwie kujawsko-pomorskim.

Dbając o swoje zdrowie, warto skorzystać z usług prywatnego transportu medycznego w Zamościu oraz jego o

Jakie imprezy masowe obsługujemy?:

 • koncerty,
 • pikniki,
 • miejskie lub wiejskie wydarzenia kulturalne,
 • festiwale w plenerze,
 • imprezy w obiektach zamkniętych.

Zgodnie z przepisami prawa o bezpieczeństwie imprez masowych, każdy organizator takiej imprezy musi zapewnić zabezpieczenie medyczne jej uczestnikom. W związku z tym obsługujemy wiele imprez masowych, współpracując z:

 • instytucjami kulturalnymi,
 • instytucjami sportowymi,
 • agencjami eventowymi i reklamowymi,
 • innymi firmami organizującymi wydarzenia wymagające specjalistycznego zabezpieczenia medycznego.

To właśnie na tego typu imprezach mają miejsce różne urazy, omdlenia i inne groźne dla zdrowia nieprzewidziane zdarzenia. Wyprzedzamy dojeżdżające z miejscowych szpitali pogotowia ratunkowe i udzielamy pierwszej pomocy oraz pomocy medycznej już na miejscu, od pierwszej minuty po zdarzeniu.

Co obejmuje nasze zabezpieczenie medyczne?

 1. Aranżacja własnego punktu pomocy medycznej z pełnym specjalistycznym wyposażeniem.
 2. Zapewnienie pełnej opieki medycznej: lekarze, pielęgniarki, specjaliści ratownictwa medycznego.
 3. Zapewnienie pieszego patrolu ratowników udzielających pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.
 4. Transport osób w stanie ciężkim do najbliższych specjalistycznych placówek medycznych.

kolicach. Każda osoba przyjęta pod naszą opiekę może liczyć na komfort podróży, wykonanie niezbędnych zabiegów medycznych i ogólnopojętą pomoc.

Nona-Med to nie tylko transport medyczny, ale także możliwość zabezpieczenia imprez masowych. Zajmujemy się obsługą koncertów, pikników, festiwali w plenerze, wydarzeń kulturalnych oraz imprez mających miejsce w zamkniętych obiektach.

Pamiętaj, że jako organizator zawsze masz obowiązek zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo oraz dostęp do ratownictwa medycznego!

Dbając o swoje zdrowie, warto skorzystać z usług prywatnego transportu medycznego w Zamościu oraz jego okolicach. Każda osoba przyjęta pod naszą opiekę może liczyć na komfort podróży, wykonanie niezbędnych zabiegów medycznych i ogólnopojętą pomoc.

☎️ 531 802 801

✉️

https://prywatnytransportmedyczny24h.pl/

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze