W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Zabezpieczenie imprez masowych przez prywatną firmę.

image

Transport medyczny Zamość NonaMed, zabezpieczenie imprez masowych Zamość

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych w całym kraju można powierzyć naszej firmie Nona-Med. Zapewniamy zabezpieczanie medyczne koncertów, pikników, festiwali w plenerze, wydarzeń kulturalnych oraz imprez mających miejsce w zamkniętych obiektach. Oferta zależy od rodzaju imprezy. W przypadku konferencji, seminariów i imprez sportowych o niskim stopniu ryzyka zapewniamy jednego ratownika medycznego i sprzęt medyczny. Zabezpieczenie medyczne, obarczone wysokim stopniem ryzyka są obsługiwane przez zespół, w skład którego wchodzą dwaj ratownicy medyczni.

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych, wydarzenie artystyczno-rozrywkowe lub sportowe nazywane jest imprezą masową, gdy liczba uczestników na stadionie lub terenie otwartym wynosi nie mniej niż 1000 osób oraz, gdy w hali sportowej lub innym budynku znajduje się minimum 300 osób. Organizator wydarzenia ma obowiązek zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo, dlatego na miejscu imprezy niezbędna jest obecność firmy medycznej, która specjalizuje się w ratownictwie i ma doświadczenie w zabezpieczaniu imprez masowych jak Prywatny Transport Medyczny NONA-MED Piotra Płodzika, w województwie kujawsko-pomorskim.

Dbając o swoje zdrowie, warto skorzystać z usług prywatnego transportu medycznego w Zamościu oraz jego o

Jakie imprezy masowe obsługujemy?:

 • koncerty,
 • pikniki,
 • miejskie lub wiejskie wydarzenia kulturalne,
 • festiwale w plenerze,
 • imprezy w obiektach zamkniętych.

Zgodnie z przepisami prawa o bezpieczeństwie imprez masowych, każdy organizator takiej imprezy musi zapewnić zabezpieczenie medyczne jej uczestnikom. W związku z tym obsługujemy wiele imprez masowych, współpracując z:

 • instytucjami kulturalnymi,
 • instytucjami sportowymi,
 • agencjami eventowymi i reklamowymi,
 • innymi firmami organizującymi wydarzenia wymagające specjalistycznego zabezpieczenia medycznego.

To właśnie na tego typu imprezach mają miejsce różne urazy, omdlenia i inne groźne dla zdrowia nieprzewidziane zdarzenia. Wyprzedzamy dojeżdżające z miejscowych szpitali pogotowia ratunkowe i udzielamy pierwszej pomocy oraz pomocy medycznej już na miejscu, od pierwszej minuty po zdarzeniu.

Co obejmuje nasze zabezpieczenie medyczne?

 1. Aranżacja własnego punktu pomocy medycznej z pełnym specjalistycznym wyposażeniem.
 2. Zapewnienie pełnej opieki medycznej: lekarze, pielęgniarki, specjaliści ratownictwa medycznego.
 3. Zapewnienie pieszego patrolu ratowników udzielających pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.
 4. Transport osób w stanie ciężkim do najbliższych specjalistycznych placówek medycznych.

kolicach. Każda osoba przyjęta pod naszą opiekę może liczyć na komfort podróży, wykonanie niezbędnych zabiegów medycznych i ogólnopojętą pomoc.

Nona-Med to nie tylko transport medyczny, ale także możliwość zabezpieczenia imprez masowych. Zajmujemy się obsługą koncertów, pikników, festiwali w plenerze, wydarzeń kulturalnych oraz imprez mających miejsce w zamkniętych obiektach.

Pamiętaj, że jako organizator zawsze masz obowiązek zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo oraz dostęp do ratownictwa medycznego!

Dbając o swoje zdrowie, warto skorzystać z usług prywatnego transportu medycznego w Zamościu oraz jego okolicach. Każda osoba przyjęta pod naszą opiekę może liczyć na komfort podróży, wykonanie niezbędnych zabiegów medycznych i ogólnopojętą pomoc.

☎️ 531 802 801

✉️

https://prywatnytransportmedyczny24h.pl/