Transport medyczny Częstochowa

Masz nagły wypadek lub Twoja sytuacja zdrowotna pogorszyła się na tyle, że potrzebujesz profesjonalnego transportu medycznego bez długotrwałego oczekiwania na karetkę? 🚑

Firma NonaMed oferuje prywatny transport medyczny w Częstochowie i okolicach.

Międzynarodowy Transport medyczny zapewniamy bezpieczny transport osób bliskich przebywających za granicą i dotkniętych chorobą, która uniemożliwia ich samodzielny powrót. Przewóz odbywa się przy zapewnieniu opieki medycznej.

Prywatny transport sanitarny COVID-19 SARS-Cov-2

Jednym z tych dodatkowych środków jest transport pacjenta. Nasz transport chorych został opracowany, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort pacjenta, jednocześnie umożliwiając podstawową pielęgnację i leczenie. Transport sanitarny COVID-19 SARS-Cov-2 służy do odizolowania pacjenta od innych osób, gdzie zachodzi ryzyko kontaktu z innymi chorymi lub zdrowymi osobami, ale także do ochrony środowiska pacjenta.

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę i działamy 7 dni w tygodniu, a transport wykonujemy w całej Polsce i poza granicami kraju.

Firma Nona-Med to nie tylko transport medyczny, ale także możliwość zabezpieczenia imprez masowych. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą koncertów, pikników, festiwali w plenerze, wydarzeń kulturalnych oraz imprez mających miejsce w zamkniętych obiektach.

Zapoznaj się z naszą ofertą i obsługiwanymi obszarami.

☎️ 531 802 801

✉️ medyczek@gmail.com

https://prywatnytransportmedyczny24h.pl/

Dodaj komentarz