W Formie z Kontem

wformiezkontem.pl - Katalog stron internetowych, artykuły sponsorowane, SEO

Atrakcje dla wycieczek szkolnych w Gdańsku dla dzieci oraz młodzieży. Sprawdź listę.

Atrakcje dla wycieczek szkolnych w Gdańsku. Klocki interaktywne

Spis treści

Atrakcje dla wycieczek szkolnych w Gdańsku

Coraz mniej czasu dzieci spędzają na świeżym powietrzu i szukasz ciekawe atrakcje dla wycieczek szkolnych w Gdańsku?

Całą grupą wstąpcie do DeJa Vu Muzeum iluzji i złudzeń optycznych 🔮 U nas czeka Was masa zabawy, nietuzinkowe łamigłówki oraz eksponaty cyfrowe!

Dlaczego Muzeum iluzji i złudzeń optycznych jest idealne dla uczniów?

Podróż po świecie zagadek, łamigłówek oraz zjawisk fizycznych stanie się niesamowitym doświadczeniem i jeszcze bardziej zachęci dzieci do poznawania nauki.

Skorzystaj z oferty dla grup zorganizowanych i zamów bilety w dobrych cenach.

Sprawdź dostępne terminy i kup bilet przez internet lub w kasie 🎟️

Muzeum znajduje się w samym centrum miasta dlatego w pobliżu jest wiele innych ciekawych atrakcji dla wycieczek szkolnych. Wejdź i zobacz! Atrakcje Gdańsk

Oprócz Muzeum Deja Vu polecamy

Jeśli planujesz wycieczkę szkolną do Gdańska, to oto kilka sugestii atrakcji, które warto odwiedzić:

  1. Stare Miasto – to serce Gdańska, z wieloma zabytkowymi budynkami i ulicami, które warto zwiedzić. Warto odwiedzić Kościół Mariacki, Ratusz Głównego Miasta oraz Kamienice przy Długim Targu.
  2. Złota Brama – to jedno z najważniejszych zabytków Gdańska, które było kiedyś wejściem do miasta. Obecnie jest to popularne miejsce do zrobienia zdjęcia.
  3. Fontanna Neptuna – to piękna fontanna z 1633 roku, poświęcona rzymskiemu bogu mórz. Jest to jedno z najważniejszych zabytków Gdańska.
  4. Kościół św. Brygidy – to piękny kościół gotycki, który został wybudowany w XIV wieku. Wewnątrz znajdują się piękne freski i rzeźby.
  5. Muzeum Narodowe – to jedno z ważniejszych muzeów w Gdańsku, poświęcone historii miasta. Znajdują się tam eksponaty dotyczące historii Gdańska, od czasów starożytnych do współczesności.
  6. Stocznia Gdańska – to jedno z najważniejszych miejsc w historii Solidarności. Stocznia była miejscem strajków w 1980 roku, które doprowadziły do upadku komunizmu w Polsce. Obecnie jest to muzeum poświęcone historii i dziedzictwu Solidarności.

Kontakt z nami!

DeJa Vu Muzeum ✨

www.dejavumuzeum.pl

Instagram

#dejavumuseum #Gdańsk #muzeumiluzji #DejaVu #iluzjaoptyczna #lustra #sztuka #zabawa #iluzja #muzeumiluzjigdansk #poland #trojmiasto #visitgdansk #optyka #ilovegdn #bucketlist #danzig #museum #atrakcje #zwiedzanie #pokójluster #nauka #zwiedzajzdziećmi

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dodaj komentarz

Picture of wformiezkontem.pl

wformiezkontem.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze